SUVEKOOL KUTSUB RAPLAMAALE

Esmakordselt toimub ESASi suvekool Raplamaal.

22. korda toimuva suvekooli osalised toimetavad seekord 31. juulil ja 1. augustil Valtu spordimajas. Koolitunnid keskenduvad traditsiooniliselt peamiselt kohalikule spordile ning koolmeistritekski on kohalikku elu-olu hästi tundvad spordiinimesed. Lubaduse tarkuseteri meile jagama tulla on andnud Valtu spordimaja juht Kalju Kalda, endine ajakirjanik ja spordifanaatik Heino Laiapea, meie seltsikaaslasest ajakirjanik Urmas Minn ja Rapla Korvpallikooli manager Jaak Karp.

Suvekoolist osavõtmiseks on vajalik hiljemalt 20. juuliks registreeruda osavõtumaksu 26.99 eurot (mitteliikmetel 39.99) tasumisega Eesti Spordiajaloo Seltsi arveldusarvele EE951010152001602002. Tallinna osakonna liikmed saavad selle soovi korral maksta oma osakonna laekurile Viive Reesaarele (59 196 767). Ka saab oma osavõtusoovist teada anda ja seda kinnitava rahasumma toimetada seltsi esimehe Enn Mainla kätte, kuid selleks tuleks eelnevalt kindlasti kokku leppida (56 497 632).

Osavõtumaksu tasunutele kindlustatakse majutus ja toitlustamine (õhtu- ja hommikusöök ning kaks lõunat). Võimalikul määral tasutakse kohalesõidu kulud, avalduse alusel ühistranspordipiletite esitamisel või eraauto puhul kaugusele vastava bensiinitšeki lisamisel. Sealjuures eeldatakse reeglina autos kolme kaasreisijat, milleks palutakse varakult võtta kontakti Tallinna osakonna liikmetel oma osakonna juhatusega ning tartlastel jt „lõunapoolt“ sõitjatel seltsi esimehega, kes korraldavad reisiseltskondade komplekteerimist.

Saabumine Valtu spordimajja esmaspäeval, 31. juulil kella 11.00 ja 12.00 vahel. Kohapeal teatatakse täpsem ajakava, milles loomulikult on koolitundide kõrval jäetud aega ka sportlikuks lõõgastuseks. Kooli lõpukell heliseb teisipäeval pärast lõunasuppi ja tunnistuste jagamist.

Eelmine
SPORDI AASTARAAMAT 2022
Järgmine
PÕHJA- JA BALTIMAADE SPORDIAJALOO KONGRESS JYVÄSKYLÄS

Vastused puuduvad

Email again: