PÕHJA- JA BALTIMAADE SPORDIAJALOO KONGRESS JYVÄSKYLÄS

Soome Spordiajaloo Ühing ja Jyväskylä Ülikooli ajaloo ja etnoloogia osakond korraldavad ühiselt 8.–9. detsembril 2023 Põhja- ja Baltimaade spordiajaloo kongressi.

Kongress viiakse läbi hübriidvormis, seega on võimalik osaleda kohapeal või Zoomi kaudu mitte kohale minnes. Korraldajad kutsuvad üritusel osalema spordi(aja)loolasi ja teisi asjast huvitatuid, et arutleda ja analüüsida spordiajaloo erinevaid tahke. Kongressil etteantud teemat ei ole ning üles võib astuda endale sobival, nö vabal teemal. Võimalik on osaleda ka kuulajana publiku seas.

Kongressi töökeel on inglise keel. Ettekannete pikkuseks on 20 minutit + 10 minutit võimalikuks aruteluks ja küsimustele vastamiseks.

Kõigil, kel on huvi kongressil üles astuda palutakse saata oma ettekande lühitutvustus (kuni üks A4 lehekülg) Heikki Roiko-Jokelale (heikki.roiko-jokela@jyu.fi) või kongressi sekretärile Tapio Roiko-Jokelale (tapio.h.roiko-jokela@jyu.fi) hiljemalt 29. septembriks 2023. Teada tuleks anda ka sellest, kas osaletakse kohapeal või Zoomi keskkonnas.

Kongressi täpsem teave ilmub Soome Spordiajaloo Ühingu kodulehele (www.suhs.fi) hiljemalt septembris.

Eelmine
SUVEKOOL KUTSUB RAPLAMAALE
Järgmine
EESTI PÕLLUMAJANDUSE AKADEEMIA (EPA) MEESTE TURNIMISE SELTSI (MTS) TEGEVUSEST

Vastused puuduvad

Email again: