SUVEKOOL! JUBA 20. KORDA!

ESASi XX suvekool toimub 23. ja 24. juulil Peraaru sporditalus Viljandimaal.

Paik on küll uus, kuid koolitunnid ikka tavapärased. Seekord keskenduvad need kergejõustikule, spordile Viljandimaal ja muidugi olümpiateemadele, sest algab ju suvekool Tokyo olümpiamängude avamise (seda jälgitakse koos suurelt ekraanilt) päeval. Koolmeistrite rollis astuvad üles kergejõustikutreenerist taluperemees Holger Peel, Viljandimaa pikaaegne spordijuht Ilmar Kütt ja loodetavasti ka mõni maakonna olümpialane.

Suvekoolist osavõtmiseks on vajalik hiljemalt 15. juuliks registreeruda osavõtumaksu (15 eurot, mitteliikmetel 25 eurot) tasumisega Eesti Spordiajaloo Seltsi arveldusarvele EE951010152001602002. Tallinna osakonna liikmed saavad selle soovi korral maksta oma osakonna laekurile Viive Reesaarele (59 196 767). Ka saab oma osavõtusoovist teada anda ja seda kinnitava rahatähe toimetada seltsi esimehe Enn Mainla kätte, kuid selleks tuleks eelnevalt kindlasti kokku leppida (56 497 632).

Osavõtumaksu tasunutele kindlustatakse majutus (võimalusel kaasa võtta oma voodipesu) ja toitlustamine (õhtu- ja hommikusöök ning kaks lõunat). Võimalikul määral tasutakse kohalesõidu kulud, avalduse alusel bussipiletite esitamisel või eraauto puhul kaugusele vastava bensiinitšeki lisamisel. Sealjuures eeldatakse reeglina autos kolme kaasreisijat, milleks palutakse varakult võtta kontakti Tallinna osakonna liikmetel oma osakonna juhatusega ning tartlastel jt „lõunapoolt“ sõitjatel seltsi esimehega, kes korraldavad reisiseltskondade komplekteerimist. Kes saabuvad mingi sõiduvahendiga Viljandisse (soovitavalt enne 11.00) ja vajaksid sealt Peraaru tallu jõudmiseks küüti, palume samuti võimalikult varakult sellest teada anda.

Saabumine Peraaru tallu (Roosisilla külas Suislepa lähistel Viljandi vallas) reedel, 23. juulil kella 11.00 ja 12.00 vahel. Kohapeal teatatakse täpsem ajakava, milles loomulikult on koolitundide kõrval jäetud aega ka sportlikuks lõõgastuseks. Koduteele on planeeritud asuda laupäeva, 24. juuli pärastlõunal orienteeruvalt kell 15.00.

2020. aasta suvekoolist osavõtjad Jõulumäel. Foto: Mait LUHA
Eelmine
AKSEL TIIK 100
Järgmine
TOETA SPORDIRAAMATU ILMUMIST!

Vastused puuduvad

Email again: