SUVEKOOL MADSAL

Seekordne suvekool toimub 4. ja 5. augustil. Registreeruda saab 25. juulini.

Spordiajaloo selts kutsub teist aastat järjest kõiki huvilisi suvistesse koolitundidesse Madsa spordibaasi. Üldse kannab suvekool järjekorranumbrit 16.

Seekordsele suvekoolile annab jällegi rahvusvahelise mõõtme Soome sõsarseltsi esimees Heikki Roiko-Jokela, kes astub üles ülevaatega Soome-Eesti spordisuhetest viimasel 25 aastal. Kriisinõustaja ja õppejõud Tiina Naarits-Linn harib meid generatsioonide mõtlemise ja käitumise erinevustest. Lisades veel, et suvekoolilistega tuleb kohtuma ka olümpiavõitja Jaak Uudmäe, siis peaks olema piisavalt põhjust seada augusti algul suund Madsa poole.

Suvekoolist osavõtmiseks on vajalik hiljemalt 25. juuliks registreeruda osavõtumaksu (12 eurot, mitteliikmetel 18 eurot) tasumisega Eesti Spordiajaloo Seltsi arveldusarvele nr 10152001602002. Tallinna osakonna liikmed saavad selle maksta ka oma osakonna laekurile. Osavõtumaksu võib toimetada (või kulleriga saata) ka spordimuuseumisse (Tartu, Rüütli 15) seltsi esimehe Enn Mainla (tel 730 0754, 56497632) kätte või tema nimele kinnises ümbrikus muuseumi piletiletti.

Osavõtumaksu tasunutele kindlustatakse majutus, toitlustamine (õhtu- ja hommikusöök ning kaks lõunat) ja tasutakse kohalesõidu kulud (avalduse alusel bussipiletite esitamisel või eraauto puhul kaugusele vastava bensiinitšeki lisamisel, kusjuures eeldatakse reeglina autos kolme kaasreisijat, milleks palutakse hiljemalt nädal varem võtta kontakti Tallinna osakonna liikmetel oma osakonna juhatusega ning tartlastel jt „lõunapoolt“ sõitjatel juhatusega spordimuuseumis, kes korraldavad reisiseltskondade komplekteerimist). Bussiga Otepääle saabujatele korraldatakse kokkuleppel transport Madsale.

Saabumine Madsale reedel, 4. augustil hiljemalt kell 13.00. Kohapeal teatatakse täpsem ajakava, milles loomulikult on jäetud koolitundide kõrval aega ka sportlikuks lõõgastuseks ja karastamiseks järvevees. Koduteele on planeeritud asuda laupäeva pärastlõunal.


Eelmine
SPORDIAJALOO KLUBI ALFRED TÖÖMAILT
Järgmine
In memoriam AGNES SIRKEL

Vastused puuduvad

Email again: