KÄÄRIKULE KOOLI!

Seltsi suvekool toimub sel aastal 27.-28. juulil Käärikul. Registreeruda saab 20. juulini.

Möödunud aastal oma 70. tegutsemisaastat pidanud Kääriku spordikeskus võtab meid vastu uuenenuna ja värskena. Ööbimine eelmisel aastal valminud hostelis, lisaks ootavad meid spordirajatised, kaunis järv ning metsarajad.

Traditsiooniliselt on suvekoolis kesksel kohal koolitunnid, mida sisustavad mitmed Käärikuga seotud inimesed. Isa käekõrval esimesi samme astudes koos Käärikuga üles kasvanud Peeter Kudu, Käärikul treeninud ja arstina siin NSV Liidu koondise tegemisi jälginud Toomas Savi, õppejõuna aastaid suviti tudengitele kergejõustikutarkusi jaganud Hans Torim ning eelmise aasta suvekoolist meile juba tuttav psühholoogiline nõustaja Tiina Naarits-Linn

Suvekoolist osavõtmiseks on vajalik hiljemalt 20. juuliks registreeruda (kohtade arv on piiratud, seega on kiirematel eelis) osavõtumaksu (12 eurot, mitteliikmetel 20 eurot) tasumisega Eesti Spordiajaloo Seltsi arveldusarvele EE951010152001602002. Tallinna osakonna liikmed saavad selle maksta ka oma osakonna laekurile. Osavõtumaksu võib toimetada (või kulleriga saata) ka spordimuuseumisse (Tartu, Rüütli 15) seltsi esimehe Enn Mainla (vajalik eelnevalt aeg kokku leppida, 56497632) kätte või tema nimele kinnises ümbrikus muuseumi piletiletti.

Osavõtumaksu tasunutele kindlustatakse majutus ja toitlustamine (õhtu- ja hommikusöök ning kaks lõunat). Võimalikul määral tasutakse kohalesõidu kulud (avalduse alusel bussipiletite esitamisel või eraauto puhul kaugusele vastava bensiinitšeki lisamisel, kusjuures eeldatakse reeglina autos kolme kaasreisijat, milleks palutakse varakult võtta kontakti Tallinna osakonna liikmetel oma osakonna juhatusega ning tartlastel jt „lõunapoolt“ sõitjatel seltsi esimehega, kes korraldavad reisiseltskondade komplekteerimist). Tartust on võimalik Käärikule sõita ka bussiga, mis väljub 10.30 ning on kohal 11.25.

Saabumine Käärikule reedel, 27. juulil hiljemalt kell 12.00. Kohapeal teatatakse täpsem ajakava, milles loomulikult on jäetud koolitundide kõrval aega ka sportlikuks lõõgastuseks ja karastamiseks järvevees. Koduteele on planeeritud asuda laupäeva pärastlõunal, orienteeruvalt kell 15.00.


Eelmine
MEENUTAME ANTS SEILERIT
Järgmine
ISHPES KONGRESS MÜNSTERIS

Vastused puuduvad

Email again: