TOETA SPORDIRAAMATU ILMUMIST!

Kutsume toetama Jyväskylä ülikooli vanemteaduri Heikki Roiko-Jokela Eesti ja Soome spordisuhteid analüüsiva raamatu ilmumist eesti keeles.

Jyväskylä ülikooli õppejõud ja Soome Spordiajaloo Seltsi esimees Heikki Roiko-Jokela on paljudele meie seltsi liikmetele tuttav nauditavate ülesastumistega meie konverentsil ja suvekoolides. 2020. aastal ilmutas ta oma pikaaegse uurimistöö tulemusena raamatu „Sport ühendab rahvaid“.

Soome Spordiajaloo Seltsi väljaandena ilmunud akadeemilises 230-leheküljelises uurimuses vaatleb ta Soome ja Eesti vahelist sportlikku läbikäimist poliitiliste suhete osana, rõhk on spordil kui rahvusliku identiteedi tugevdajal.

Loomulikult oleks hea lugeda, kuidas Eesti–Soome spordisuhted paistavad kätte lahe põhjakaldalt, ka eesti keeles. Et see võimalikuks saaks, on plaan tõlkida raamat eesti keelde ja anda Eesti Spordiajaloo Seltsi poolt välja. Selle eesmärgi saavutamiseks saab iga asjast huvitatu õla alla panna, kandes hiljemalt 1. novembriks 2021 seltsi arveldusarvele EE951010152001602002 vähemalt 20-eurose toetussumma. Kõik toetajad saavad raamatu ilmudes tänutäheks tasuta eksemplari!

Eelmine
SUVEKOOL! JUBA 20. KORDA!
Järgmine
SPORDIAJALOO KONGRESS LISSABONIS

Vastused puuduvad

Email again: