SUVEKOOL JA ÜLDKOOSOLEK JÕULUMÄEL

ESASi XIX suvekool koos üldkoosolekuga toimub 29. ja 30. juulil Jõulumäe tervisespordikeskuses Pärnumaal. Koosoleku algus 29. juulil kell 12.00.

Esmakordselt Lääne-Eestis toimuvas suvekoolis on traditsiooniliselt kesksel kohal koolitunnid, teemaks seekord olümpiamängud ja Pärnumaa, mida nii- ja naapidi lahkavad Enn Hallik ja Priit Neeme. Loodetavasti tuleb meile külla ka mõni Pärnumaalt pärit olümpialane.

Kuid algab seekordne suvekool siiski tavapärasest teisiti. Kuna mais ei lubanud koroonaviirus kokku kutsuda täiskogu majandusaasta 2019 aruande kinnitamiseks, siis 29. juulil kell 12.00 toimub suvekooli algatuseks seltsi üldkoosolek, kuhu ootame ka neid seltsiliikmeid, kes ei kavatse jääda osalema suvekooli. Kuna hääletamisel on kvoorum oluline, palume kõigil, kel pole võimalik üldkogul osaleda, teha volitus mõnele seltsiliikmele, kes kindlasti koosolekule tuleb.

Suvekoolist osavõtmiseks on vajalik hiljemalt 15. juuliks registreeruda osavõtumaksu (15 eurot, mitteliikmetel 25 eurot) tasumisega Eesti Spordiajaloo Seltsi arveldusarvele EE951010152001602002. Tallinna osakonna liikmed saavad selle soovi korral maksta oma osakonna laekurile Viive Reesarele (59 196 767). Ka saab oma osavõtusoovist teada anda ja seda kinnitava rahatähe toimetada seltsi esimehe Enn Mainla kätte, kui eelnevalt kokku leppida (56 497 632), sest ümberehitusteks suletud spordimuuseumist pole teda enamasti võimalik leida.

Osavõtumaksu tasunutele kindlustatakse majutus ja toitlustamine (õhtu- ja hommikusöök ning kaks lõunat). Võimalikul määral tasutakse kohalesõidu kulud, avalduse alusel bussipiletite esitamisel või eraauto puhul kaugusele vastava bensiinitšeki lisamisel. Sealjuures eeldatakse reeglina autos kolme kaasreisijat, milleks palutakse varakult võtta kontakti Tallinna osakonna liikmetel oma osakonna juhatusega ning tartlastel jt „lõunapoolt“ sõitjatel seltsi esimehega, kes korraldavad reisiseltskondade komplekteerimist. Kes saabuvad (ka ainult koosolekule tulijad) mingi sõiduvahendiga Pärnu (soovitavalt enne kella 11.00) ja vajavad sealt Jõulumäele jõudmiseks transporti, palume samuti võimalikult varakult sellest teada anda.

Saabumine Jõulumäele kolmapäeval, 29. juulil kella 11.00 ja 12.00 vahel. Kohapeal teatatakse täpsem ajakava, milles loomulikult on jäetud koolitundide kõrval aega ka sportlikuks lõõgastuseks. Koduteele on planeeritud asuda neljapäeva, 30. juuli pärastlõunal orienteeruvalt kell 15.00.

Eelmine
IN MEMORIAM NORA KUTTI
Järgmine
STIPENDIUM ÜLIÕPILASSPORDI AJALOO UURIJATELE

Vastused puuduvad

Email again: